מיגון ללקוחות בטחוניים

ממשיכים לתפקד בכל תנאי

על רקע העלייה במורכבות פעילותם של ארגוני טרור ופשע, הופכת עבודתם של גופי בטחון למאתגרת יותר. אורטק מספקת לגופי בטחון מקומיים ובינלאומיים את הדור הבא של פתרונות המיגון. פעילות המחקר והפיתוח של החברה מבוצעת בהתאם לסטנדרטים מחמירים ויעילותם של הפתרונות נבחנת על ידי מערכת הבטחון.

דוחות שרידות

דוחות שרידות

המהנדסים המיומנים והמנוסים של אורטק מבצעים דוחות הסוקרים את יכולת השרידות של האתר ו/או המתקן שלך כנגד כל סוגי האיומים הפיזיים – לרבות פיצוצים, פגיעת טילים, רסיסים ופריצה – ומציגים את אמצעי ההגנה הטובים ביותר עבורם. הדוחות הסופיים מספקים מפת סיכונים ברורה ומקיפה, המשפרת את קבלת ההחלטות ומבטיחה את ההגנה המירבית על האנשים, הציוד והמתקנים שלך. כל זאת, בעלות משתלמת ותוך הפרעה מינימלית לשגרת העבודה.

ניסויי הדף, רסס ובליסטיקה

ניסויי הדף, רסס ובליסטיקה

אורטק מתכנת ומבצעת ניסויי הדף, רסס ובליסטיקה בשטח, במגוון רחב של סדרי גודל ודרגות מורכבות. במסגרת הניסויים, מדמה צוות החברה שורה ארוכה של איומים אמיתיים, כדי לבחון את יעילותם, עמידותם ואיכותם של מוצרי המיגון, המבנים והמערכות. אורטק עושה שימוש בחיישני לחץ מתקדמים ובמצלמות מהירות גבוהה, כדי לספק פתרון מקיף, החל מתכנון ניסויים והוצאתם לפועל ועד לגיבוש דוחות בדיקה, לרבות מסקנות והמלצות.

מיגון נגד רחפנים

מיגון נגד רחפנים

אורטק מציגה את הדור הבא של מיגון נגד רחפנים, המספק הגנה מקיפה למתקנים צבאיים ולמוסדות פרטיים וציבוריים. הפתרונות, הראשונים מסוגם בעולם, כוללים מגוון רשתות ופנלים העשויים מחומרים מורכבים קלי משקל, אשר מורכבים על גבי גגות ומספקים למבנים הגנה פאסיבית מפני רחפנים מתאבדים ורחפנים מטילי פצצות. כל הפתרונות נבדקו באמצעות סדרת ניסויי שטח ונמצאו יעילים ביותר.

אורטק מתמחה בתכנון, יצור והתקנה של מרחבים מוגנים מוסדיים (ממ"מים), המספקים הגנה על מבנים, תשתיות וצוותים, מפני מגוון רחב של איומים. הממ"מים שלנו מיועדים לבסיסים צבאיים, אתרים ומפעלים בטחוניים, הזקוקים למרחב מוגן, ומבוצעים בהתאם לדרישות פיקוד העורף, תוך התאמה לצרכים ולדרישות של כל ארגון. את הממ"ם ניתן לקבל בכל מידה נדרשת, בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם.

קונטיינרים ממוגנים

קונטיינרים ממוגנים

יצירת סביבת עבודה בטוחה, במהלך פרישה מבצעית מהירה ומורכבת בסביבה עוינת, דורשת הגנה על שלומם של צוותים ועל שלמותו של ציוד רגיש. הקונטיינרים הממוגנים של אורטק תוכננו עבור מטרה זו, והם מצוידים בכל התכונות הדרושות לצורך פעילות מיידית והגנה מירבית, תוך עמידה בפני מגוון רחב של איומים.

גגות לבונקרים

גגות לבונקרים

הפאנלים הממוגנים של אורטק מאפשרים בניית גגות מודולריים וקלים לבונקרים, המספקים הגנה אנכית נוספת מפני פגיעות ישירות ופגיעות קרובות. הפאנלים החדשניים מבוססים על יחידות מעטפת מחומרים מרוכבים, המאפשרות גמישות עיצובית מירבית, בהתאם לדרישות ולצרכים של כל ארגון.

מגדלי שמירה

מגדלי שמירה

אורטק מתכננת, מייצרת ומתקינה מגדלי שמירה מתקדמים, המשלבים מתכת ו/או חומרים מורכבים, כדי להבטיח הגנה מירבית מפני מגוון רחב של איומים. מגדלי השמירה, המשמשים למגוון משימות תצפית והגנה, ממוגנים בהתאם לדרישות ולצורך המבצעי של כל ארגון – החל מהחלונות ועד לקירות. כדי להבטיח אספקה מהירה, מיוצרים המגדלים מראש ומותקנים בשטח.

חדרי נשק

חדרי נשק

אורטק מתמחה בתכנון ובייצור חדרי נשק מתקדמים המשלבים פלדה וחומרים מרוכבים, כדי להבטיח הגנה מירבית על מערך הנשק הארגוני, מפני פיצוצים, פריצה ומגוון איומים נוספים. חדרי הנשק מיוצרים בהתאם לדרישות ולצרכי הארגון – החל מגודל החדר ועד למנגנון הנעילה. צוות אורטק מלווה את התהליך משלב הייעוץ הראשוני ועד לייצור ולהתקנה באתר.

שדרוג מיגון למבנים קיימים

שדרוג מיגון למבנים קיימים

אורטק מספקת פתרונות שיפור מיגון למבנים קיימים, באמצעות שימוש בלוחות מחומרים מרוכבים – החל ממיגון חלונות, דלתות, קירות ותקרות, דרך חדרים ומקלטים ועד לקונטיינרים, שגרירויות ומוסדות ממשלתיים ובטחוניים. צוות אורטק המיומן מתמחה באינטגרציה של טכנולוגיות מתקדמות, כדי ליצור מערכת פונקציונלית מלאה. תהליכי שיפור המיגון למבנים קיימים מתבצעים במהירות, ללא שינויים מבניים או עיצוביים.

מיגון אתרים ורכיבים אסטרטגיים

מיגון אתרים ורכיבים אסטרטגיים

אורטק מציעה לארגונים פתרונות למיגון אתרים ורכיבים אסטרטגיים, מפני מגוון רחב של איומים. בין היתר, מספקת אורטק אמצעי מיגון לחדרי שרתים (IT-DC), מאגרי כימיקלים ודלק, רדארים, אנטנות וסלי מנופים. באמצעות שימוש בחומרים מרוכבים מתקדמים, מבטיחים הפתרונות השונים הגנה מירבית לאורך זמן ומאפשרים לצבאות, משטרות וארגונים בטחוניים להמשיך ולהתנהל כרגיל גם בעת חירום.  

מיגון ושיקום מנהרות תשתית ולוגיסטיקה

מיגון ושיקום מנהרות

אורטק מתמחה במיגון ובשיקום של מנהרות תשתית ולוגיסטיקה, כדי להגן על ציוד וצוותים ולשמור על רציפות תפקודית. מערך הפתרונות כולל התקנת מערכות חשמל, אוויר ותקשורת, כמו גם בנייה וחסימת אלמנטים תת קרקעיים, באמצעות טכנולוגיית יישום חומרים בהתזה יבשה. צוות החברה מתמחה בהתאמה אישית של היישומים השונים לצרכי כוחות הבטחון השונים.

פתרונות מיגון מודולריים

פתרונות מיגון מודולריים

אורטק מציעה פתרונות מיגון מודולריים, מחומרים מרוכבים מתקדמים, המעניקים מענה מהיר למגוון איומים:

  • לוחות חדשניים קלים וחזקים להגנה על קירות, מפני ירי, פגיעת טילים ופריצה.
  • קירות מגן קלים, המעניקים הגנה, הסתרה ובידוד מהירים של מבנים וחללים פנימיים.
  • גדרות המספקות הגנה לציוד ולמבנים חיוניים מפני פיצוצים וירי טילים – החל ממקטע ועד למתחם שלם.
  • אמצעי מיגון שקופים וקלים נגד RPG, להגנה על מבני תשתית חיוניים, ללא הפרעה לתקשורת אלחוטית.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם