מיגון חדר קיים בבתים ובבניינים

מהי חשיבותו של מיגון חדר קיים?

דירות, בתים ובניינים רבים בישראל, שמרביתם נבנו לפני שעבר חוק הממ"דים, אינם ממוגנים מפני האיומים הרבים איתם מתמודדת ישראל במלחמה ובשגרה. בנוסף, ישנם בעלי דירות שאינם יכולים או אינם מעוניינים להתקין ממ"ד, מיגונית או ממ"מ, מסיבות שונות.

כדי להגן על תושבי הבתים והדירות הללו, פיתחה אורטק שיטה למיגון מבנים קיימים. השיטה המתקדמת מאפשרת מיגון חדר קיים בדירה תוך כשבוע בלבד! ללא צורך באישורי בניה וללא הקטנה של החלל הקיים או הפרעה להתנהלות השוטפת של בני הבית.

שיפור מיגון חדר קיים באמצעות פאנל HFRP

בבסיס השיטה מצוי פאנל HFRP, המיוצר מחומרים מרוכבים, אשר מקנים למבנה עמידות ויכולת מיגון יוצאות דופן. הפאנלים מותקנים בחלל הפנימי של החדר, כדי למנוע קריסת קירות ולספק שיפור של הגנה מפני הדף ורסס. בנוסף, מותקנים בחלל דלת וחלון ממוגנים תקניים, המשלימים את המיגון הנדרש.

תהליכי העבודה והחומרים המתקדמים בהם משתמשת אורטק נבחנו ונמצאו יעילים. כמו כן, הינם ידידותיים לסביבה ומאפשרים למגן כל חדר בבית, ללא הפרעה לתקשורת ולקליטה סלולרית, כדי לאפשר שימוש בטלפונים ובמחשבים באופן רציף.

עיצוב ואבזור החלל במסגרת תהליך מיגון חדר קיים

מתוך מחשבה על הפן העיצובי, מאפשרים פתרונות מיגון החדרים של אורטק לבחור את סוג הגימור ואת הצבע הרצויים, בהתאם לקו העיצובי של הבית.

לצד מיגון מעטפת החדר, מציעה אורטק מגוון שירותים משלימים הכוללים, בין היתר, שילוב של מערכות אוויר לסינון אב"כ, להגנה מירבית.

כך אנו מבצעים מיגון חדר פנימי בבית

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם