מיגון ללקוחות מוסדיים

מגנים על נכסים, תשתיות וצוותים

המציאות העסקית המודרנית מציבה בפני ארגונים מגוון איומים, המסכנים את פעילותם. אורטק מספקת לחברות מקומיות ובינלאומיות פתרונות מיגון חדשניים, המגנים על מבנים, תשתיות וצוותי עובדים, כדי לשמור על רציפות תפקודית ועסקית שוטפת. פעילות המו"פ פורצת הדרך של אורטק מציעה מענה אפקטיבי לאתגרי מיגון קיימים ועתידיים.

דוחות שרידות

דוחות שרידות

המהנדסים המיומנים והמנוסים של אורטק מבצעים דוחות הסוקרים את יכולת השרידות של האתר ו/או המתקן שלך כנגד כל סוגי האיומים הפיזיים – לרבות פיצוצים, פגיעת טילים, רסיסים ופריצה – ומציגים את אמצעי ההגנה הטובים ביותר עבורם. הדוחות הסופיים מספקים מפת סיכונים ברורה ומקיפה, המשפרת את קבלת ההחלטות ומבטיחה את ההגנה הטובה ביותר על האנשים, הציוד והמתקנים שלך. כל זאת, בעלות המשתלמת ביותר ותוך הפרעה מינימלית לשגרת העבודה.

ניסויי הדף, רסס ובליסטיקה

ניסויי הדף, רסס ובליסטיקה

אורטק מתכנת ומבצעת ניסויי הדף, רסס ובליסטיקה בשטח, במגוון רחב של סדרי גודל ודרגות מורכבות. במסגרת הניסויים, מדמה צוות החברה שורה ארוכה של איומים אמיתיים, כדי לבחון את יעילותם, עמידותם ואיכותם של מוצרי המיגון, המבנים והמערכות. אורטק עושה שימוש בחיישני לחץ מתקדמים ובמצלמות מהירות גבוהה, כדי לספק פתרון מקצה לקצה, החל מתכנון ניסויים והוצאתם לפועל ועד לגיבוש דוחות בדיקה.

מיגון נגד רחפנים

מיגון נגד רחפנים

אורטק מציגה את הדור הבא של מיגון נגד רחפנים, המספק הגנה מקיפה למוסדות פרטיים וציבוריים ולמתקנים צבאיים. הפתרונות, הראשונים מסוגם, כוללים מגוון רשתות ופנלים העשויים מחומרים מורכבים קלי משקל, אשר מורכבים על גבי גגות ומספקים למבנים הגנה פאסיבית מפני רחפנים מתאבדים ורחפנים מטילי פצצות. כל הפתרונות נבדקו באמצעות סדרת ניסויי שטח ונמצאו יעילים ביותר.

אורטק מתמחה בתכנון, יצור והתקנה של מרחבים מוגנים מוסדיים (ממ"מים), המספקים הגנה על מבנים, תשתיות וצוותים, מפני מגוון רחב של איומים. הממ"מים שלנו מיועדים למשרדים, מפעלים, מוסדות לימוד וגני ילדים ומבוצעים בהתאם לדרישות פיקוד העורף, תוך התאמה לצרכים ולדרישות של כל ארגון. את הממ"ם ניתן לקבל בכל מידה נדרשת, בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם.

המיגוניות של אורטק מספקות מענה בטוח מפני פגיעות קרובות של טילים, רקטות ופצמ"רים. כל מיגונית מתוכננת ומיוצרת בהתאמה אישית לצרכי הארגון. תהליכי הייצור וחומרי הבניה בהם משתמשת אורטק עומדים בתקנים הנדרשים בשוק המיגון והוכחו כיעילים ביותר. המיגונית מוצבת בחצר האתר כיחידה ניידת, תוך התחייבות לאספקה מהירה ולעמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. ניתן לקבלה בכל מידה נדרשת, בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם.

מגדלי שמירה

מגדלי שמירה

אורטק מתכננת, מייצרת ומתקינה מגדלי שמירה מתקדמים, המשלבים מתכת ו/או חומרים מורכבים, כדי להבטיח הגנה מירבית מפני מגוון רחב של איומים. המגדלים, המשמשים למגוון משימות תצפית והגנה, ממוגנים בהתאם לדרישות ולצורך המבצעי של כל ארגון – החל מהחלונות ועד לקירות. כדי להבטיח אספקה מהירה, מיוצרים המגדלים מראש ומותקנים בשטח.

חדרי נשק

חדרי נשק

אורטק מתמחה בתכנון ובייצור חדרי נשק מתקדמים המשלבים פלדה וחומרים מרוכבים, כדי להבטיח הגנה מרבית על מערך הנשק הארגוני, מפני פיצוצים, פריצה ומגוון איומים נוספים. חדרי הנשק מיוצרים בהתאם לדרישות ולצרכי הארגון – החל מגודל החדר ועד למנגנון הנעילה. צוות אורטק מלווה את התהליך משלב הייעוץ הראשוני ועד לייצור ולהתקנה באתר.

כנציגתה הבלעדית של חברת Teknel בישראל, מספרת אורטק פתרונות מתקדמים בתחומי התק"שים (תיבות תקשורת), האלקטרוניקה והחשמל, לרבות קרונות קשר, פיקוד, שליטה ובקרה. הפתרונות השונים מתאפיינים בחוזק מכני ובבידוד אפקטיבי בכל מזג אוויר, כדי להבטיח את הביצועים הטובים ביותר, בכל תנאי השטח וכל מזג אוויר. המערכות מיוצרות בהתאמה אישית לצרכי הארגון, לאופי פעילותו ולדרגת הסיכון בה הוא פועל ועומדות בתקנים בינלאומיים כגון NATO ו-ISO.

שיפור מיגון למבנים קיימים

שיפור מיגון למבנים קיימים

אורטק מספקת פתרונות שיפור מיגון למבנים קיימים, באמצעות שימוש בלוחות מחומרים מרוכבים – החל ממיגון חלונות, דלתות, קירות ותקרות, דרך חדרים ומקלטים ועד למשרדים, מפעלים, בתי כנסת, בתי חולים, בנקים, בתי אבות, מוסדות חינוך, שגרירויות ומוסדות ציבור. צוות Ortech מתמחה באינטגרציה של טכנולוגיות מתקדמות, כדי ליצור מערכת פונקציונלית מלאה. תהליכי שיפור המיגון למבנים קיימים מתבצעים במהירות, ללא שינויים מבניים או עיצוביים.

מיגון אתרים ורכיבים אסטרטגיים

מיגון אתרים ורכיבים אסטרטגיים

אורטק מציעה לארגונים פתרונות למיגון אתרים ורכיבים אסטרטגיים, מפני מגוון רחב של איומים. בין היתר, מספקת אורטק אמצעי מיגון לבתי זיקוק ומתקני חשמל, גז והתפלה, לצד הגנה על אנטנות, חדרי שרתים וסלי מנופים. באמצעות שימוש בחומרים מרוכבים מתקדמים, מבטיחים הפתרונות השונים הגנה מירבית לאורך זמן ומאפשרים לארגון להמשיך ולהתנהל כרגיל גם בעת חירום.

מיגון ושיקום מנהרות תשתית ולוגיסטיקה

מיגון ושיקום מנהרות תשתית ולוגיסטיקה

אורטק מתמחה במיגון ובשיקום של מנהרות תשתית ולוגיסטיקה, כדי להגן על ציוד וצוותים ולשמור על רציפות תפקודית. מערך הפתרונות כולל התקנת מערכות חשמל, אוויר ותקשורת, כמו גם בנייה וחסימת אלמנטים תת קרקעיים, באמצעות טכנולוגיית יישום חומרים בהתזה יבשה. צוות החברה מתמחה בהתאמה אישית של היישומים השונים לצרכי הארגון.

מיגון חומרים מסוכנים

מיגון חומרים מסוכנים

באמצעות שילוב של פלדה משוריינת מתקדמת וחומרים מרוכבים חכמים, יצרה אורטק את Protector – פתרון חדשני המספק למפעלי כימיקלים, בתי זיקוק ומפעלי מזון ומשקאות הגנה על מתקני עיבוד חומרים מסוכנים, בכדי לאפשר רציפות עסקית. המתקן הקטן וקל המשקל מאפשר בנייה ופירוק מהירים גם על ידי צוות בלתי מיומן, וללא שימוש בכלים מיוחדים.

פתרונות מיגון מודולריים

פתרונות מיגון מודולריים

אורטק מציעה פתרונות מיגון מודולריים, מחומרים מרוכבים מתקדמים, המעניקים מענה מהיר למגוון איומים:

  • לוחות חדשניים קלים וחזקים להגנה על קירות, מפני ירי, פגיעת טילים ופריצה.
  • קירות מגן קלים, המעניקים הגנה, הסתרה ובידוד מהירים של מבנים וחללים פנימיים.
  • גדרות המספקות הגנה לציוד ולמבנים חיוניים מפני פיצוצים וירי טילים – החל ממקטע ועד למתחם שלם.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם