מיגון ללקוחות פרטיים

מגנים על הבית
ממיגונית וממ"ד ועד למיגון מבנים כולל

במציאות בה העורף עלול להפוך לשדה קרב, פתרונות המיגון של אורטק מספקים הגנה אפקטיבית מפני מגוון איומים. ניתן למגן דירות ובתים קיימים או להוסיף יחידות מיגון ניידות לבתים קיימים ולשפר את רמת המיגון הנוכחית שלכם. אורטק היא ספקית מאושרת של משרד הבטחון ופועלת בהתאם לתקן ISO9001:2015.

המיגוניות של אורטק מספקות מענה בטוח מפני פגיעות קרובות של טילים, רקטות ופצמ"רים. כל מיגונית מתוכננת ומיוצרת בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. תהליכי הייצור וחומרי הבניה בהם משתמשת אורטק, עומדים בתקנים הנדרשים בשוק המיגון והוכחו כיעילים ביותר. המיגונית מוצבת בחצר הבית כיחידה ניידת, תוך התחייבות לאספקה מהירה ולעמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. הצוות המיומן של אורטק ילווה אותך בתהליך האפיון והיצור של המיגונית, בכל מידה נדרשת, בהתאם לצרכים ולהעדפות שלך.

מרחב מוגן דירתי (ממ"ד) מספק הגנה מפני מגוון איומים, כגון ירי טילים, התקפות אוויריות וחדירת גזים רעילים. אורטק בונה ומספקת ממ"דים מוכנים עבור דירות ובתים קיימים. הוספת ממ"ד לבית פרטי מתבצעת בקלות, מאחר שמדובר במבנה נייד, אשר מונח ליד הבית, ללא צורך בשבירת קירות. הממ"ד המוכן שמספקת אורטק מתוכנן ונבנה בהתאמה אישית לצרכים ולדרישות שלכם. צוות אורטק מלווה אותך משלב הייעוץ ועד להובלה והצבה של הממ"ד בשטח הבית, תוך התחייבות לסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר ולאספקה מהירה.

מיגון חדרים במבנים קיימים

מיגון חדרים במבנים קיימים

אורטק ממגנת חדרים קיימים לחירום בדירות ובבתים באמצעות מערכת חד"מ אורטק המאושרת על ידי פיקוד העורף. שיפור המיגון מאפשר יצירת מרחב מוגן במבנים בהם לא קיים ממ"ד ולא ניתן להוסיף יחידת מיגון חיצונית. מיגון החדר הקיים מבוצע באמצעות מערכת למיגון חדר קיים הכוללת התקנת פאנל מיגון מחומרים מרוכבים בחלל הפנימי של החדר ודלת וחלון ממוגנים תקניים. השיטה נבחנה ואושרה על ידי פיקוד העורף ומיושמת כבר כיום. עבודת המיגון מתבצעת בפשטות ובמהירות, ללא צורך באישורי בניה וללא הקטנה משמעותית של החלל הקיים או הפרעה להתנהלות השוטפת של בני הבית. חד"מ אורטק, מערכת מאושרת על ידי פיקוד העורף.

מיגון כולל למבנים קיימים

מיגון כולל למבנים קיימים

אורטק מספקת פתרונות ושיפור מיגון למבנים ולמתחמים קיימים. בין היתר, מציעה החברה פתרונות מיגון מודולריים לכל אזור במבנה קיים המיועדים למיגון כל חלקי הבית, החל מהדלתות והחלונות ועד לקירות ולגגות;

וכן פתרונות מיגון כוללים – החל מניתוח והכנת תכניות הנדסיות ועד לביצוע מושלם של מעטפת המבנה והמתחם כולו, כדי להעניק למשפחות ולקהילות את ההגנה הנדרשת מפני איומי טרור ומלחמה. צוות אורטק מלווה אותך בתהליך, משלב התכנון ובחירת הפתרונות המתאימים ביותר ועד לביצוע העבודה בפועל תוך זמן קצר, ללא הכרח בביצוע שינויים מבניים או עיצוביים.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם