מיגוניות

אורטק מתמחה בתכנון, בבניה, אספקה והצבה של מיגוניות, עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים.

הניסיון העשיר של צוות אורטק במיגון בתים, משרדים, מפעלים ומוסדות, בארץ ובעולם, מבטיח שבני המשפחה ו/או צוות הארגון יהנו מרמת הגנה מיטבית מפני מגוון איומים, לרבות פגיעות קרובות של טילים, רקטות ופצמ"רים.

מיגונית מבית אורטק

כל אחת מהמיגוניות שמספקת אורטק מתוכננת בהתאם לרמת האיום, לצרכים ולדרישות הייחודים לכם – החל מהמיקום המתאים ביותר של החלונות והדלתות ועד לסוגי הגימור. כל התהליכים, החומרים והאביזרים, בהם עושה אורטק שימוש בתהליך ייצור המיגוניות, נבחנו ונמצאו יעילים ואמינים.

צוות מומחי המיגון של אורטק מלווה את התהליך משלב הייעוץ ועד לאספקה. מיגונית אשר נבנית במפעל שלנו חוסכת את חוסר הנעימות הנלווית לתהליך הבניה במקום. בתום הבניה, המיגונית מובלת עד לחצר הבית או האתר שלכם, שם היא מוצבת באופן מהיר, ללא צורך בביצוע שינויים מבניים.

מידות הסטנדרט (נטו פנים) של המיגונית הינן: 2X2 מטר, 3X2 מטר, 3X3 מטר. עם זאת, תוכלו לקבל אותה גם במידות שונות, לפי צורך ובהתאם לרמת הגימור שתבחרו.

 

מיגונית ניידת מבית אורטק

אורטק מתמחה בתכנון, בבניה ובהתקנה של מיגוניות, עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים. הניסיון העשיר של צוות אורטק במיגון בתים, משרדים, מפעלים ומוסדות, בארץ ובעולם, מבטיח את רמת ההגנה המיטבית על בני המשפחה או צוות הארגון, מפני מגוון איומים, הכוללים פגיעות קרובות של טילים, רקטות ופצמ"רים.

כל אחת מהמיגוניות שמספקת אורטק מתוכננת בהתאם לאופי ולמידת החומרה של האיומים, לצד הצרכים והדרישות הייחודים לכם – החל מהחלונות והדלתות המתאימים ביותר ועד לסוגי הגימור. כל התהליכים, החומרים והאביזרים, בהם עושה אורטק שימוש בתהליך ייצור המיגוניות, נבחנו ונמצאו יעילים ואמינים.

צוות מומחי המיגון של אורטק מלווה את התהליך משלב הייעוץ ועד להתקנה. המיגונית נבנית במפעל שלנו, כדי למנוע את חוסר הנעימות הנלווית לתהליך ההתקנה. בתום הבניה, היא מובלת עד לחצר הבית או האתר שלכם, שם היא מותקנת באופן מהיר, ללא צורך בביצוע שינויים מבניים.

מידות הסטנדרט (נטו פנים) של המיגונית הינן: 2X2 מטר, 3X2 מטר, 3X3 מטר.
עם זאת, תוכלו לקבל אותן בכל מידה ורמת גימור שתבחרו.