ממ"ד

מרחב מוגן דירתי (ממ"ד) הינה יחידת מיגון שמרכיביה השונים – הקירות, הדלת והחלונות – בנויים באופן שמספק הגנה מפני מגוון איומים כגון, הדף ורסס, התקפות אוויריות וחדירת גזים רעילים. תהליך התכנון והייצור של ממ"ד מבוצע בהתאם לתכנית מאושרת ולדרישות פיקוד עורף. כל בית או בניין שנבנה בישראל, החל מראשית שנות ה–90, מחויב להציג ממ"ד ביתי/דירתי בתכנון המקורי של הקבלן.

אורטק מתמחה בתכנון, בייצור ובהצבה של ממ"דים ניידים עבור בעלי דירות ובתים קיימים. בשני המקרים, מוצב הממ"ד בקומת הקרקע. הוספת יחידת ממ"ד מוכן ניידת מהווה חלופה לבנית ממ"ד במקום, תוך עמידה בתקנים הנדרשים. כל ממ"ד מיוצר על פי דרישות פיקוד העורף, תוך התאמה לצרכים ולדרישות הייחודיים לכם.

הצוות המקצועי והמיומן של אורטק מלווה את התהליך ועומד לרשותכם, בכל שלב. לנוחיותכם, נבנה הממ"ד במפעל שלנו, כדי למנוע את אי הנעימות הכרוכה בעבודה בחצר הבית. כאשר מסתיימת הבניה, מובל הממד עד לחצר ביתכם, שם הוא מוצב במהירות, כדי לאפשר לדיירי הבית להמשיך בשגרת חייהם.

מידות הממ"ד הסטנדרטיות, על פי דרישות פיקוד העורף, הינן 9 מ"ר נטו פנים. עם זאת, ניתן להתאים את יחידות המיגון לצרכים שלכם, בכפוף להנחיות פיקוד העורף.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם