ממ"מ קבוע או ממ"מ נייד?

המתיחות הבטחונית בישראל מחייבת אותנו להגן על עצמנו ועל הקרובים לנו, בעת חירום. בניית ממ"מ (מרחב מוגן מוסדי) מאפשרת לנו להגן על צוותי עובדים,על תלמידים או על הציבור, במידה שאנחנו מופקדים על מוסד ציבורי. התקנת ממ"מ עשויה להציל חיים ולמנוע פגיעות בנפש.

למה ממ"מ (מרחב מוגן מוסדי) נייד?

בשנים האחרונות, בוחרים יותר ויותר מוסדות בממ"מים ניידים. הסיבות המרכזיות לכך הן ההרכבה פשוטה והמהירה שלו והגמישות שהוא מקנה. אם בעתיד לא תדקקו לממ"מ הנייד או שתרצו להעביר אותו למקום אחר, תוכלו לפרק אותו בקלות ולהקימו מחדש במקום הנבחר. בנוסף, העלות של ממ"ד נייד זולה, לרוב, מעלותו של ממ"ד קבוע.

למה ממ"מ (מרחב מוגן מוסדי) קבוע?

בניית ממ"מ קבוע מתבצעת כהמשך לבנייה קיימת, מבטיחה יציבות מירבית ומעלה את ערך הנכס. התקנתו אורכת זמן רב יותר, אך, כאמור, הוא מספק הגנה מלאה לכלל השוהים במבנה, בעת הצורך.

איך בוחרים ספק למיגון?

בין אם אתם שוקלים לרכוש ממ"מ קבוע או ממ"מ נייד, חשוב לבחור בחברה המתמחה בתחום, אשר צברה ניסיון רב בהתאמה, בנייה, התקנה ואספקת שירות למרחבים מוגנים מוסדיים. בנוסף, כדאי להתרשם מטיב השירות, לברר מהו לוח הזמנים להתקנה וכמובן, מהן עלויות הממ"מ. הממ"מים של אורטק עומדים בתקנים הדרושים, מציעים מרחב שנעים ונוח לשהות בו, כוללים מיזוג אוויר וערוכים לאכלוס קבוצה גדולה, למשך זמן.

מעוניינים במידע נוסף על הוספת ממ"מ לביתכם?

נשמח לייעץ ולענות על כל שאלה.

לפרטים, אנא התקשרו ל-073-7410666.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם